Rosyjska tenisistka Anna Kurnikowa, znana - jak mówią złośliwi - raczej nie z wyczynów na korcie, ale z niezwykłej urody, poślubiła hiszpańskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa - podał amerykański magazyn "Us Weekly".

Wg pisma, w niedzielę na dobroczynnej imprezie sportowej na Florydzie ktoś zauważył na palcu 23-letniej tenisistki obrączkę ślubną. Zapytana, miała powiedzieć: Enrique jest cudowny. Wszystko idzie fantastycznie. Pobraliśmy się.

Ślub miał się odbyć kilka tygodni temu na plaży w meksykańskim kurorcie Puerto Vallarta. Ceremonia była bardzo skromna i utrzymana w ścisłej tajemnicy, tylko "rodzina i kilku bliskich przyjaciół”.

Kurnikowa, okrzyknięta "Britney Spears tenisa", nigdy nie wygrała żadnego poważniejszego turnieju. W 2002 roku wystąpiła w teledysku do piosenki Enrique "Escape", i od tego czasu tenisistka i Iglesias junior są uważani za parę.

Nie jest to pierwsze doniesienie na temat ślubu sławnej pary. Podobne rewelacje podawała w maju obecnego roku amerykańska gazeta "Daily Star", zapewniając jednocześnie, że Anna jest w ciąży.