RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kto najlepiej zaśpiewał we Wrocławiu? [GŁOSUJCIE!]

Publikacja: Sobota, 13 grudnia (14:48) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Nasze choinkowe tournée RMF FM zawitało w sobotę do Wrocławia. Mieszkańcy mogli nie tylko odebrać drzewko, ale także wziąć udział w kolędowym karaoke. Wybraliśmy trzy najlepsze - naszym zdaniem - wykonania. Teraz Wy musicie zdecydować, kto wejdzie do Wielkiego Finału.

Naszemu jury najbardziej spodobały się trzy wykonania. Jednak ostateczna decyzja będzie należała do Was. 24 grudnia najlepsza dwunastka - triumfatorzy z poszczególnych miast - stoczy ostateczną bitwę. Tryumfatora Wielkiego Finału będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM. Każdy zwycięzca poszczególnych etapów otrzyma od nas upominek. 

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: