RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Księgi kondolencyjne dla ofiar tragedii

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląski Urząd Wojewódzki uruchomił internetową księgę kondolencyjną. Tam każdy może wyrazić współczucie i złożyć kondolencje bliskim zmarłych w katowickiej katastrofie budowlanej. Księgę kondolencyjną wyłożono także w Warszawie w Pałacu Prezydenckim.

Wpis można złożyć na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Tradycyjną księgę kondolencyjną wyłożono również w sali marmurowej urzędu.

Księga kondolencyjna w Pałacu Prezydenckim będzie wyłożona do wtorku do godziny 17.15. Aby wyrazić w ten sposób swoje współczucie, wystarczy przyjść w dowodem tożsamości.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: