Wpis można złożyć na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Tradycyjną księgę kondolencyjną wyłożono również w sali marmurowej urzędu.
Księga kondolencyjna w Pałacu Prezydenckim będzie wyłożona do wtorku do godziny 17.15. Aby wyrazić w ten sposób swoje współczucie, wystarczy przyjść w dowodem tożsamości.