RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Krótki powrót do resortu gospodarki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrócili tylko na chwilę; za kilka dni Andrzej Kaczmarek i Tomasz Wilczak ponownie opuszczą report gospodarki. Po tym, jak premier Kaczyński zwolnił obu podsekretarzy stanu - prasa pisała, że minister Piotr Woźniak idzie na wojnę z szefem rządu, bo ponownie przyjął zdymisjonowanych urzędników.

Jak się dowiedział reporter RMF FM, Kaczmarek i Wilczak wrócili do resortu na życzenie ministra Woźniaka. Mają jedynie dokończyć sprawy które prowadzili i przekazać je swoim następcom. Więcej o tej sprawie w kolejnych Faktach RMF FM.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: