Nie wiadomo czy to propozycja okazała się nieatrakcyjna czy też może ci, którzy chcieliby prywatyzować czegoś się obawiają. Sądzę, że chodziło o trudny do spełnienia warunek przejęcia wszystkich pracowników medycznych - twierdzi dyrektor krakowskiego szpitala.
To jednak nie koniec starań dotyczących prywatyzacji szpitala. Pod koniec roku ponownie pojawi się oferta przejęcia oddziałów.