RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kradną paliwo z baków

Autor: Publikacja: Wtorek, 9 października (14:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złodzieje okradli kierowców ciężarówek stojących w kolejce po węgiel. Łupem złodzieji nie padły jednak rzeczy osobiste kierowców czy węgiel,ale...paliwo z baków ich samochodów. Kradzierzy dokonano przed jedną z kopalń w Piekarach Śląskich.

Tagi: paliwo

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: