RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kosmiczna pogawędka Angeli Merkel

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięciominutową pogawędkę ucięła sobie niemiecka kanclerz Angela Merkel z przebywającym w kosmosie astronautą Thomasem Reiterem. Rozmowa była transmitowana na żywo w niemieckiej telewizji publicznej.

Angela Merkel pytała astronautę m.in., jak przyzwyczaił się do życia na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, a także czy znajduje czas na grę na gitarze, którą zabrał ze sobą na pokład. Potem niemiecka kanclerz rozmawiała także z przebywającym na stacji Rosjaninem i Amerykaninem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: