RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kościuszko już po testach nowego auta. "Jest bardzo przyjazne" [FILM]

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Jeżdżący w barwach RMF FM Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak mają już za sobą pierwszy test nowego auta. Sprawdzali możliwości Forda Fiesty RS WRC w brytyjskim Greystoke.

Kościuszko i Szczepaniak jeździli po okolicy, w której jest kilkanaście odcinków szutrowych dających możliwość ustawienia przejazdów w różnej konfiguracji. Była to dla nich pierwsza okazja do zapoznania się z parametrami jezdnymi Forda Fiesty RS WRC. Auto jest bardzo przyjazne. Dobrze się spisuje, dobrze się w nim czuję. Atmosfera bardzo dobra. Przygotowujemy się do Rajdu Sardynii. To jest dobry test i dobry trening przed rajdem - mówił Michał Kościuszko.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: