Wszystko wskazuje na to, że skończą się problemy DPS-u z niewystarczającą liczbą personelu. Jak mówił RMF FM dyrektor placówki Arkadiusz Śliwa, cała kadra jest już w gotowości, by wrócić do pracy. Wszystko zależy teraz od dyspozycji służb. Przyjedzie starosta z sanepidem i wszystko przedyskutujemy - wyjaśnił.
Czekamy jeszcze na ostateczne potwierdzenie wyników drugimi badaniami próbek od niewielkiej części osób, ale już teraz mogę powiedzieć, że to bardzo dobre wieści na święta - dodał dyrektor DPS-u.