RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kopalnia Wujek-Śląsk tydzień po katastrofie

Autor: Publikacja: Piątek, 25 września (10:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dokładnie tydzień temu w kopalni Wujek-Śląsk w Rudzie Śląskiej zapalił się metan. Około 11-ej na powierzchnię wyjechali pierwsi ranni górnicy. Niedługo potem okazało się, że są też ofiary śmiertelne. W katastrofie zginęło 17 górników, a ponad 30-u jest w szpitalach.

Tagi: znicze

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: