RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec głodówki w białym miasteczku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koniec głodówki przed katowicką kliniką okulistyczną. Taką decyzje podjęli dziś protestujący w obronie szpitala pracownicy. Głodówkę prowadzili trzy dni. Po dzisiejszych rozmowach z dyrekcją szpitala oraz rektorem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego postanowili protest głodowy przerwać. Ale ich namioty nadal stać będą przed kliniką.

Tagi: głodówka
Dalsza część artykułu pod materiałem video: