RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koncerny windują ceny paliw

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koncerny paliwowe bez powodu windują ceny na stacjach benzynowych - pisze "Dziennik". Według gazety, benzyna powinna kosztować mniej niż 4 złote.

Jak koncerny reagują na zarzut nieuzasadnionego wyciągania pieniędzy z kieszeni kierowców? Zrzucają winę na stacje benzynowe, które - jak zauważa gazeta - w większości są ich własnością.

Na giełdzie w Nowym Jorku ceny ropy utrzymują się na najniższym poziomie od tygodnia, bo sztorm tropikalny Ernesto oddala się od platform wiertniczych w Zatoce Meksykańskiej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: