RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Komunikacyjny horror w stolicy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

To będzie największy w tym roku komunikacyjny horror w Warszawie. O północy drogowcy zamkną Trasę W-Z i Most Śląsko-Dąbrowski. Do końca wakacji na tej trasie będą kursować specjalne autobusy miejskie.

Ominięcie tej trasy będzie możliwe, ale kierowcy na pewno nie unikną korków. Nieważne, czy skierują się na sąsiedni Most Gdański, czy Świętokrzyski. Dotarcie do nich wąskimi uliczkami to murowana strata co najmniej kilkudziesięciu minut. Urzędnicy zachęcają do pokonywania sąsiednich mostów tramwajami albo przesiadkę do pociągów podmiejskich.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: