RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolporter zremisował u siebie z Lechem

Publikacja: Wtorek, 18 kwietnia (22:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wynikiem 1:1 zakończył się zaległy mecz 20. kolejki ekstraklasy w Kielcach. Gospodarze punktami podzielili się z poznańskim Lechem. Spotkanie obfitowało w kartki, zwłaszcza dla gości.

Ci od 69. minuty grali w osłabieniu po tym, jak sędzia po raz drugi pokazał żółty kartonik Tomaszowi Szewczukowi. Dla Lecha gola zdobył Piotr Reiss, zaś nadziei gospodarzy nie zawiódł Grzegorz Piechna. Jego bramka wystarczyła jednak tylko na jeden punkt dla drużyny.

W ligowej tabeli Korona utrzymuje się na czwartym miejscu, korzystnym bilansem bramek wyprzedzając Zagłębie. Lubinianie mają jednak jeszcze jeden mecz w zanadrzu. Lech zdobył na razie 37 punktów i zajmuje szóstą pozycję.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: