RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejowi złodzieje węgla grasują na Śląsku

Publikacja: Niedziela, 9 października (09:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

150 ton węgla wysypali minionej nocy na tory złodzieje na Śląsku. Żadnego z nich nie udało się zatrzymać. Złapano natomiast dwie osoby, które próbowały ukraść urządzenia kolejowe.

Tej nocy we znaki śląskim kolejarzom dali się także graficiarze. W Żywcu i Czechowicach pomalowane zostały dwa pociągi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: