RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wandale w podbeskidzkiej szkole

Publikacja: Piątek, 7 października (14:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W podbeskidzkiej wsi Rybarzowice z pokoju nauczycielskiego miejscowej szkoły skradziono dzienniki. Złodzieje spalili je w toalecie.

Do szkoły wandale dostali się przez okno w szatni. Gdy rozprawili się z dziennikami, odkręcili hydranty na dwóch piętrach i zalali wodą cały budynek. Zdewastowane zostały także sale lekcyjne i toalety. Policja szuka wandali.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: