RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejowi złodzieje ukradli sieć trakcyjną

Publikacja: Poniedziałek, 3 lipca (08:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pół kilometra przewodów sieci trakcyjnej padło łupem kolejowych złodziei w miejscowości Gierałtowice na Śląsku. W związku z tym stanęły pociągi towarowe. Zniszczone zostały też słupy i znaki kolejowe.

Straty są poważne, dlatego przerwa w ruchu pociągów na trasie Gierałtowice – kopalnia Budryk potrwa co najmniej dobę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: