RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny wypadek na szkolnym boisku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

16-latek ze Stalowej Woli trafił do szpitala po tym, jak spadł z drzewa przy boisku szkolnym i nadział się na jeden z metalowych prętów ogrodzenia. Jego życiu nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Tuż po przewiezieniu do szpitala, chłopak przeszedł operację. Jego stan jest dobry – zapewniają lekarze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: