RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny pseudokibic zatrzymany na Śląsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląska policja zatrzymała kolejnego pseudokibica, który brał udział w burdach po meczu Górnik Zabrze - Polonia Warszawa. 27-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej jest czternastym zatrzymanym w tej sprawie. Policja nadal analizuje nagrania ze stadionowego monitoringu i zapewnia, że wkrótce kolejni chuligani trafią za kratki.

Pozostałe osoby, które w tej sprawie zatrzymała już policja, dobrowolnie poddały się karze grzywny od 2 do 4 tysięcy złotych oraz karze zakazu wstępu na imprezy masowe od 2 do 4 lat.

Pierwsze aresztowania pseudokibiców miały miejsce bezpośrednio po meczu Górnika z Polonią. Już wówczas policjanci zapowiadali, że są zdeterminowani w ustaleniu sprawców tamtych zajść.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: