RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny przypadek sepsy w wojsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chory na sepsę żołnierz trafił do warszawskiego szpitala wojskowego. <i>Żołnierz w tej chwili jest w stanie ciężkim. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej opieki</i>- powiedział RMF FM Wojciech Lubicki, rzecznik wojskowego instytutu medycznego.

Przypomnijmy inny przypadek, z grudnia. Zadośćuczynienia od armii chcą rodzice zmarłego żołnierza z 6 batalionu desantowo - szturmowego w Gliwicach. Według Sanepidu zmarł on ostatnio z powodu sepsy.

Ani wojsko, ani prokuratura nie ujawniają przyczyn śmierci.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: