Samoloty wylądowały wczoraj na Azorach, tam usterka ma być usunięta i maszyny wystartują do Hiszpanii. W Polsce mają być pod koniec tego tygodnia.
Kolejny F-16 z problemami
Jeden z czterech kolejnych samolotów F-16 dla naszej armii miał awarię podczas lotu do Polski. Zepsuł się jeden z zapasowych systemów sterowania.