RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne samobójstwo nastolatka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lubuska policja ujawniła, że w piątek po południu w Sulęcinie - nieopodal swojego domu - powiesiła się 17-letnia dziewczyna. Do dziś nie wiadomo dlaczego. Była dobrą uczennicą, nie miała kłopotów ani w domu ani w szkole. Nie pozostawiła żadnego listu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: