RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne ofiary zimy w Indiach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedem kolejnych osób zmarło z powodu wychłodzenia organizmu w Indiach. W północnej części kraju trzyma ostra zima. W sumie – jak podają władze – liczba zgonów wzrosła w ciągu dziewięciu tygodni do 107.

Ofiary zimna to bezdomni śpiący na ulicach i w parkach, których jedynym okryciem przed chłodem są plastikowe płachty i worki jutowe.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: