RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna próba samobójcza nastolatka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

16-letni uczeń pierwszej klasy liceum w Ostrowi Mazowieckiej gnębiony przez kolegów zażył 26 tabletek środka uspokajającego – dowiedział się reporter RMF. Gdy źle się poczuł, sam zadzwonił po karetkę. W szpitalu przeszedł płukanie żołądka.

Policjanci przesłuchują niedoszłego samobójcę i jego kolegów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: