RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna ofiara ataku zimy w Małopolsce

Publikacja: Czwartek, 15 października (15:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już cztery osoby zmarły w Małopolsce w wyniku nagłego ataku zimy. 54-letni mieszkaniec miejscowości Ciche koło Zakopanego zamarzł w lesie. Służby ratownicze poszukują teraz jego sąsiada, z którym mężczyzna wczoraj wyjechał na traktorze.

Minionej nocy w miejscowości Groń policjanci Tatrzańskiego Parku Narodowego odnaleźli ciało pierwszej ofiary ataku zimy – 33-latka, który zamarzł prowadząc owce. Kolejne ofiary to 63-letni mieszkaniec miejscowości Leśnica-Groń oraz 56-letni mieszkaniec Krynicy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: śnieg

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: