RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna kara dla TP S.A.

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

100 milionów złotych kary dla Telekomunikacji Polskiej. Urząd Komunikacji Elektronicznej nałożył taką karę dla operatora, ponieważ nie można u niego kupić szybkiego dostępu do Internetu bez wykupienia abonamentu na telefon.

UKE uznał, że zwyczaje TP S.A. są nieprzejrzyste, nieobiektywne i dyskryminujące użytkowników.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: