RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejarze kłócą się o 20 zł

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W siedzibie PKP Cargo wznowiono rozmowy zarządu firmy ze związkowcami, którzy domagają się 3,5 proc. podwyżki płac. Zarząd zgadza się na podniesienie wynagrodzeń o 50 zł i jednorazową wypłatę pozostałej części podwyżki. Jeśli rozmowy zakończą się fiaskiem, w najbliższą niedzielę na kolei odbędzie się strajk.

O planowanym strajku związkowcy poinformowali na konferencji prasowej w środę. Akcja protestacyjna ma być przeprowadzona w niedzielę w godz. 10-12.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: