RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Knebel dla urzędników

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Miejscy urzędnicy w Łodzi mogą być tylko raz w miesiącu wzywania na komisje przez radnych - tak zdecydował prezydent - Jerzy Kropiwnicki.

W przypadku urzędników nawet może to być dyscyplinarne zwolnienie z pracy. Najsurowsza kara dla prezydenta to referendum w sprawie jego odwołania - tłumaczy przewodniczący rady - Tomasz Kacprzak. Wysłuchałam też argumentów rzecznika prezydenta - Kajusa Augustyniaka i prezes Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej - Teresy Woźniak.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: