RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kłopoty z poborem medyków w Łódzkiem

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kłopoty z naborem medyków do Powiatowych Komisji Lekarskich w Łódzkiem. Powodem są oczywiście pieniądze - lekarze i pielęgniarki chcieli wyższych stawek za pracę w komisji.

W tym roku przed komisjami lekarskimi w województwie łódzkim ma stanąć 19 i pół tysiąca poborowych. W tej grupie jest prawie 460 kobiet.

Tagi: wojsko medycy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: