Przebudowa będzie prowadzona etapami. Z czterech wind, przewożących interesantów z parteru na drugie piętro, czynna będzie tylko jedna. A właśnie na drugie piętro najczęściej muszą się dostać niepełnosprawni. Petenci są pełni obaw. - Ja sobie tego nie wyobrażam. Będzie dużo trudniej i pewnie będą straszne kolejki - mówi jedna z interesantek.
Jak dowiedział się reporter RMF, remont budynku łódzkiego ZUS-u będzie kosztował 3 miliony złotych.