Kierownik kolonii wiózł 6 dzieci w części bagażowej busa
16 osób w dziewięcioosobowym busie przewoził kierowca, który równocześnie był kierownikiem kolonii w Brennej w woj. śląskim. Większość pasażerów to 11- i 12-letnie dzieci. Sześcioro siedziało w części bagażowej. Mężczyzna tłumaczył, że po wycieczce chciał szybciej przewieźć dzieci na kolonię. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM od pana Janusza.
Kierownik kolonii - jak informuje policja - był trzeźwy. Funkcjonariusze skierowali już przeciwko niemu sprawę do sądu.
W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.
1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:
600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:
fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.