RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kiepsko z wodą w Tarnobrzegu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Tarnobrzegu brakuje wody - to efekt trwających od wielu dni upałów. Kąpiel w mieszkaniach w wysokich blokach czy podlanie działki to nie lada problem.

Szefowie wodociągów przyznają, że ograniczyli dostawy dla działkowców, ale i tak do całej sieci dostarczają jej dwa razy więcej niż przed falą upałów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: