RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kieleccy pseudokibice obrzucili kamieniami autobus

Publikacja: Niedziela, 15 marca (08:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kielecka policja poszukuje chuliganów, którzy w sobotę wieczorem obrzucili po meczu kamieniami autobus relacji Kielce - Ostrowiec. Ranne zostało 2,5-letnie dziecko, które razem z rodzicami podróżowało autokarem. Odłamek szyby trafił w policzek malucha. Dziecko przewieziono do szpitala, skąd po opatrzeniu zostało wypisane do domu.

Banda młodocianych pseudokibiców wracała z meczu miejscowej Korony z Widzewem Łódź. Do ataku doszło po godzinie 20., a więc tuż po zakończeniu spotkania na stadionie przy ulicy Ściegiennego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: