RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Kibice kochają Agnieszkę Radwańską!

Publikacja: Środa, 27 listopada (08:06) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Agnieszka Radwańska znów została wyróżniona. Kibice uznali zagranie polskiej tenisistki z meczu z Kirsten Flipkens za najlepsze, jakie oglądali w tym roku na kortach.

Wcześniej fani dali wyraz swojej sympatii wobec krakowianki głosując na nią w plebiscycie na ulubioną tenisistkę. Na Polkę głos oddała większość z ponad 80 tysięcy kibiców.

Tym razem Radwańska, która zakończyła sezon na 5. miejscu w rankingu, może pochwalić się pierwszym miejscem w konkursie "Shot of the year". Zobaczcie o jakie zagranie chodzi!

(MRod)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: