Jadąca z meczu w Sosnowcu grupa pseudokibiców zaczęła zachowywać się agresywnie. Kiedy na katowickim dworcu pojawili się policjanci, chuligani – sympatycy Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa – zaatakowali; w stronę policji poleciały kamienie.
Pięć najbardziej agresywnych osób zatrzymano. Wszyscy byli pijani, dlatego trafili do izby wytrzeźwień. Zostaną przesłuchani dopiero, gdy wytrzeźwieją.