RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katowice: Starcie pseudokibiców z policją

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć osób zostało zatrzymanych po starciu pseudokibiców z policją w Katowicach. Tym razem miejscem bójki nie był jednak stadion, ale dworzec kolejowy.

Jadąca z meczu w Sosnowcu grupa pseudokibiców zaczęła zachowywać się agresywnie. Kiedy na katowickim dworcu pojawili się policjanci, chuligani – sympatycy Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa – zaatakowali; w stronę policji poleciały kamienie.

Pięć najbardziej agresywnych osób zatrzymano. Wszyscy byli pijani, dlatego trafili do izby wytrzeźwień. Zostaną przesłuchani dopiero, gdy wytrzeźwieją.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: