RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katowice: Argentyńska „Lokata” rozbita

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć tysięcy poszkodowanych i 2,5 mln zł strat – to efekty systemu argentyńskiego stosowanego przez Polskie Centrum Kapitałowe „Lokata”. Firmę rozbiła katowicka policja.

Liczba poszkodowanych może jeszcze wzrosnąć, ponieważ firma miała swoje oddziały i filie w całej Polsce. Do dziś na policję zgłosiło się półtora tysiąca takich osób.

Katowiccy policjanci zatrzymali 4 osoby podejrzane o związek z "argentyńską działalnością" Polskiego Centrum Kapitałowego „Lokata”. Grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - Katowice

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: