RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katastrofa śmigłowca USA w Iraku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch amerykańskich żołnierzy zginęło w katastrofie amerykańskiego śmigłowca w północnym Iraku. Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy. Według dowództwa wojsk USA, w miejscu wypadku nie było żadnych walk.

Stolicą prowincji, w której doszło do katastrofy jest Tikrit, rodzinne miasto Saddama Husajna. Wprowadzono tam godzinę policyjną, by uniknąć zamieszek po ogłoszonym wczoraj wyroku, skazującym Husajna na karę śmierci.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: