RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kasjerki podrabiały bilety do kina

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet milion złotych mogło stracić jedno z warszawskich kin w związku z podrabianiem biletów przez kasjerki. Stołeczna policja zatrzymała 6 kobiet pracujących w kasach i męża jednej z nich.

Proceder trwał od kilku lat – mówi RMF FM Dorota Tietz ze stołecznej policji. Kobiety podkładały kupony rabatowe uprawniające do darmowego wejścia na dowolny seans w zamian za bilety, a pieniądze zabierały do własnej kieszeni, dzieląc się oczywiście ze swoją kierowniczką – dodaje.

Funkcjonariusze w domu jednej z kasjerek wykryli linię do produkcji fałszywek. Szajka podrobiła około 50 tysięcy biletów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: