RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Karetki z kamerami

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy bardzo nowoczesne karetki będą jeździły w Łódzkiem. Nowością w skali kraju są kamery na wyposażeniu ambulansów. Jedna obserwuje to, co dzieje się wewnątrz samochodu, druga pokazuje drogę za samochodem. Wszystko jest rejestrowane.

Łącznie w Łodzi będzie 29 karetek, a w całym regionie - 43. Każdy z ambulansów kosztował, z pełnym wyposażeniem, ponad 200 tysięcy złotych.

Tagi: karetka

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: