RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Karambol na krajowej „ósemce”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gigantyczny korek utworzył się na krajowej „ósemce” z Warszawy do Białegostoku. W okolicach Jeżewa doszło do kolizji, w której uczestniczyło pięć tirów i dwa samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Przyczyną wypadku było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków. Na Podlasiu jest bardzo ślisko – na wielu trasach leży śnieg lub błoto pośniegowe.

Źródło: brak

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: