RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kara dla szalikowców z Podbeskidzia

Publikacja: Poniedziałek, 10 kwietnia (19:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd w Bielsku-Białej skazał 28 stadionowych chuliganów na kary grzywny od 2-3 tysięcy złotych. Przez kilka lat nie wolno im też wchodzić na żadne imprezy masowe. Takie są skutki wczorajszej bójki stadionowych bandytów z ochroniarzami i policją.

Doszło zamieszek doszło w Bielsku w czasie meczu czwartoligowych drużyn.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: