RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kambodża: Mysz pozbawiła prądu połowę stolicy

Publikacja: Wtorek, 13 czerwca (10:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mała mysz pozbawiła w weekend elektryczności ponad 40 procent mieszkańców stolicy Kambodży Phnom Penh. Mysz dostała się do generatora i spowodowała jego automatyczne wyłączenie.

W 1,3-milionowym Phnom Penh często dochodzi do przerw w dostawach elektryczności; władze przypisują je problemom technicznym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: