Jest szansa pokonania Platformy już za rok i to nam dodaje sił - mówił Kaczyński. Jestem przekonany, że nigdy dotąd nie było tak, by tyle możliwości było w naszych rękach. Tylko powtarzam: konsolidacja, praca, myśl. Jeśli to połączymy, zwyciężymy na pewno - podkreślał.Podziękował także wszystkim, którzy kandydowali i pracowali dla PiS w wyborach samorządowych.
Kaczyński: Czas PO się kończy
<I>Czas PO się kończy, cieszymy się z wyniku wyborów do sejmików</i> - powiedział Jarosław Kaczyński. Prezes PiS podkreślił, że gdyby nie "perfidna, zaplanowana akcja, PiS wygrałoby wybory". Kaczyński skomentował także powstanie stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza". - <I>Gdyby nie ci ludzie, mielibyśmy zwycięstwo </i> - zaznaczył.