RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jutro decyzja prokuratury ws. stacji dializ

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jutro prokuratura ma przedstawić pierwsze decyzje w sprawie zakażeń wirusem wywołującym zapalenie wątroby typu C, do których dochodziło w stacji dializ w Ostrowie Wielkopolskim – dowiaduje się RMF FM. Do tej pory wiadomo, że zarażonych jest 49 osób.

Prokuratura na razie nikomu nie przedstawiła zarzutów. Nie znalazła też dowodów na jakiekolwiek inne nieprawidłowości, niż łamanie zasad higieny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: