RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

J&S Cup: Awans Agnieszki Radwańskiej

Publikacja: Wtorek, 1 maja (19:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska awansowała do 1/8 finału turnieju turnieju J&S Cup, rozgrywanego na kortach ziemnych TKS Warszawianka. 18-letnia tenisistka jest jedyną Polką jaka pozostała w imprezie, po porażkach młodszej siostry Urszuli i Katarzyny Piter.

Agnieszka Radwańska pokonała w pierwszej rundzie 7:5, 6:1 Bułgarkę Cwetanę Pironkową i teraz o awans do ćwierćfinału będzie walczyć z Ukrainką Aloną Bondarenko, która w poniedziałek wyeliminowała Słowenkę Katarinę Srebotnik, rozstawioną z numerem ósmym.

Wcześniej młodsza z sióstr Radwańskich, Urszula, przegrała 6:2, 6:7 (4-7), 3:6 z Rosjanką Jeleną Wiesniną, chociaż w trzecim secie miała do dyspozycji trzy piłki meczowe.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: