W sobotę Ola zmarła z powodu sepsy. Prokuratorzy wszczęli śledztwo, gdyż "zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa" - powiedziała mi Katarzyna Kazimierczak z prokuratury rejonowej Warszawa-Ochota. Według ustaleń lekarzy, dziewczyna zmarła z powodu niewydolności wielu narządów i zaburzeń z krzepnięciem krwi. Wstępne wyniki sekcji trzeba potwierdzić dodatkowymi badaniami - na ich wyniki trzeba będzie poczekać nawet do trzech miesięcy.
Tak o sprawie mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej Katarzyna Szeska: