RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jeleniogórska matka ukrywała się z niemowlęciem

Publikacja: Sobota, 7 lutego (15:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeleniogórscy policjanci odnaleźli matkę dziesięciomiesięcznej dziewczynki. Dziecko ma silną anemię. Od urodzenia nie było badane, nie przeszło także obowiązkowych szczepień. Kiedy 23-letnia kobieta usłyszała w przychodni, że jej córeczka musi zostać przewieziona do szpitala, zabrała dziecko i uciekła.

Policjanci, powiadomieni przez dyżurną lekarkę, odnaleźli uciekinierkę po kilku godzinach. O losie dziewczynki zdecyduje sąd w Jeleniej Górze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: