RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jelenia Góra: Pijana pielęgniarka na dyżurze

Publikacja: Środa, 24 maja (12:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała pielęgniarka z ośrodka zdrowia w Jeleniej Górze. 39-letnia kobieta zajmowała się nieprzytomną pacjentką podłączoną do respiratora.

O pijanej kobiecie na szpitalnym dyżurze poinformował policję inny pracownik placówki. Pielęgniarka najprawdopodobniej pijana przyszła już do pracy. Grozi jej do 3 lat więzienia za narażenie życia i zdrowia pacjentów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: