RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jedna wygrana warta 20 milionów złotych

Publikacja: Środa, 25 grudnia (07:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Świąteczne losowanie Lotto przyniosło wielkie szczęście jednej osobie. To ona rozbiła SuperKUMULACJĘ wygrywając aż 20 000 000 zł. Takiego prezentu pod choinką mógłby chyba sobie życzyć każdy.

Totalizator Sportowy zdecydował, by pulę na najwyższe wygrane w świątecznym losowaniu Lotto powiększyć o kwotę, która w przybliżeniu pokrywa się z najwyższą nieodebraną dotychczas wygraną.

Chodzi o "szóstkę" z Chojnic, która padła 6 listopada 2012 roku. Było to dokładnie 17 112 504,60 zł.

Jej odbiór przedawnił się w kończącym się właśnie roku.

Można zatem powiedzieć, że rekordowo wysoka nieodebrana wygrana stała się podarunkiem dla innych graczy.

Dziś mam się dowiedzieć, gdzie padła szczęśliwa "szóstka".

(j.)

Źródło:  
Tagi: Lotto
Dalsza część artykułu pod materiałem video: