Totalizator Sportowy zdecydował, by pulę na najwyższe wygrane w świątecznym losowaniu Lotto powiększyć o kwotę, która w przybliżeniu pokrywa się z najwyższą nieodebraną dotychczas wygraną.
Chodzi o "szóstkę" z Chojnic, która padła 6 listopada 2012 roku. Było to dokładnie 17 112 504,60 zł.
Jej odbiór przedawnił się w kończącym się właśnie roku.
Można zatem powiedzieć, że rekordowo wysoka nieodebrana wygrana stała się podarunkiem dla innych graczy.
Dziś mam się dowiedzieć, gdzie padła szczęśliwa "szóstka".
(j.)