RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Japończycy obserwują KRLD

Publikacja: Poniedziałek, 11 września (07:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Japonia wystrzeliła satelitę który ma szpiegować Koreę Północną

Start nastąpił z prefektury Kagoszima i przebiegł bez zakłóceń - informuje japońska agencja kosmiczna. Obiekt o nazwie H-2A śledzić może przedmioty o wielkości samochodów. To już trzeci satelita, zbierający dane z terytorium komunistycznej Korei.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: